Autoryzowany dealer Yamaha

Serwis

O serwisie

Jednym z kluczowych punktów naszej działalności, poza sprzedażą pojazdów, części i akcesoriów YAMAHA, jest realizacja usług serwisowych pojazdów YAMAHA. W naszym olsztyńskim serwisie YAMAHA Wojciechowicz rokrocznie obsługujemy setki właścicieli maszyn z Hamamatsu, jednak do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zajmujemy się pracami serwisowymi całej gamy modelowej pojazdów YAMAHA. Począwszy od skuterów 50 cm3, poprzez motocykle i skutery 125, hyperanakedy MT, sportowe YAMAHA YFZ-R, motocykle turystyczna, a na off-roadowych maszynach ATV / UTV / Cross / Enduro kończąc. Wśród gości naszego serwisu nie brakuje także customów Cafe Racer na bazie modeli Virago z lat 80" oraz skuterów wodnych i śnieżnych.

W serwisie YAMAHA Olsztyn nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze mechaników stale podnoszącej swoje kompetencje, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom. Naszej pracy przyświeca prosty cel. W YAMAHA Wojciechowicz stawiamy na pełen profesjonalizm, bo sami jako aktywni motocykliści chcemy, byś po opuszczeniu naszego serwisu ze swoim motocyklem, mógł znów cieszyć się tym, co najważniejsze – beztroską jazdą.
 


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli pojazdów Yamaha, poza punktem przyjęć pojazdów w naszej olsztyńskiej siedzibie, realizujemy także serwis pojazdów w formule Door-To-Door* (szczegóły na dole strony). W ramach tej usługi osobiście odbierzemy od Ciebie Twój pojazd, przetransportujemy go do serwisu gdzie zajmiemy się zleconymi czynnościami, a następnie odwieziemy go z powrotem prosto pod drzwi Twojego domu.

USŁUGI
Zakres naszych usług jest bardzo obszerny. Wykonujemy pełne naprawy gwarancyjne oraz pogwaranycjne, przeglądy i sprzedaż części do pojazdów Yamaha. Zapewniamy obsługę powypadkową, w tym odbudowę uszkodzonych pojazdów. 

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ:

 • serwis pojazdów nowych i używanych
 • przeglądy gwarancyjne / pogwarancyjne
 • tuning mechaniczny
 • tuning elektroniczny
 • tuning optyczny
 • przeglądy eksploatacyjne
 • odbiór do serwisu / dowóz pojazdu z serwisu do domu (więcej na ten temat poniżej)
 • sprzedaż i montaż oryginalnych części i akcesoriów Yamaha
 • wykonujemy oględziny i wycenę motocykli powypadkowych na potrzeby uzyskania stosownego odszkodowania

Stawka za roboczogodzinę wynosi 250 PLN netto.
 

W kompleksie serwisowym spełniamy wysokie, europejskie standardy określone dla serwisów motocyklowych i posiadamy ogromne doświadczenie w tej branży, co uwidaczania się także w prowadzonym przez nas autoryzwanym serwisie KTM oraz GASGAS.

W Yamaha Olsztyn dysponujemy profesjonalnym sprzętem, specjalistycznymi narzędziami Yamaha i odpowiednią wiedzą techniczną oraz własnym magazynem oryginalnych części i akcesoriów do pojazdów YAMAHA, dzięki czemu prace serwisowe wykonujemy w najkrótszym możliwym czasie. 

Do zleconych nam zadań serwisowych podchodzimy indywidualnie. Nasi Klienci mogą więc liczyć na personalną wycenę w zależności od zakresu prac oraz najlepsze ceny oryginalnych części YAMAHA. Naprawy łączone liczymy zbiorczo, dzięki czemu oferujemy przystępną cenę końcową. 

Jeżeli Twój pojazd Yamaha wymaga wizyty w serwisie, to zachęcamy do kontaktu, omówienia problemu i skorzystania z naszych usług. Nasi pracownicy służą pomocą!

SZYBKI KONTAKT Z DZIAŁEM SERWISU YAMAHA WOJCIECHOWICZ:

serwis@yama-sklep.pl
tel. +48 664 949 131

 

SERWIS YAMAHA DOOR-TO-DOOR

W trakcie usługi Door-To-Door nasz wykwalifikowany personel przyjedzie do Ciebie, odbierze Twój pojazd, dowiezie go bezpiecznie do naszego serwisu, a po wykonanej naprawie / serwisie / modyfikacji / tuningu / renowacji lub innej usłudze, odwiezie go pod wskazany adres, a Ty… nic za to nie zapłacisz*!  

*Darmowy transport obowiązuję w odległości 50 km od naszego salonu, który zlokalizowany jest w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 35D i dotyczy usług serwisowych, których kwota będzie nie mniejsza niż 250 PLN netto. 

SPECJALNE WARUNKI NASZEGO SERWISU YAMAHA WOJCIECHOWICZ DOOR-TO-DOOR, POZA WOJEWÓDZTWEM WARMIŃSKO-MAZURSKIM OBEJMUJĄ TAKŻE KIERUNKI:

 • Województwo pomorskie w tym m.in. Sopot, Gdynia, Gdańsk
 • Województwo mazowieckie do wysokości Warszawy włącznie (okoliczne miejscowości w pobliżu DK7 od Pomorza do Warszawy)

 

Obowiązuje tu darmowy transport raz w tygodniu tj. w każdy wtorek. W sprawach pilnych i innych koszt transportu ustalany jest indywidualnie na bardzo preferencyjnych warunkach, zależnie od zakresu prac i naszych możliwości transportowych.

UMÓW SWÓJ SPRZĘT NA SERWIS DOOR-TO-DOOR
tel. 89 527 48 00
tel. kom. +48 664 949 131

Zaufaj profesjonalistom zespołu WOJCIECHOWICZ i oddaj swój pojazd w najlepsze ręce.