Autoryzowany dealer Yamaha

O nas

O nas

YAMAHA WOJCIECHOWICZ jest obecnie największym salonem motocyklowym i quadowym w regionie, posiadającym autoryzację YAMAHA MOTOR. Działalność, pod którą kryje się znana w regionie firma MOTO REWOLUCJA Sp. z o. o. sp.k., działa nieprzerwanie od ponad 25 lat. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, jednak wciąż idziemy z duchem czasu, rozwijając swoją działalność o nowe możliwości.

Kadrę naszych pracowników od samego początku tworzy zgrana i stała ekipa osób posiadających wysokie kwalifikacje oraz będących pasjonatami motorsportu. W naszym zespole pracują osoby, które między innymi ścigały się w Mistrzostwach Europy w motocrossie, brały udział w Przeprawowych Mistrzostwach Polski Quadów, zwiedziły w siodle motocykla większość krajów Europy, Amerykę Północną i Południową oraz Azję. Wszyscy pracownicy każdego roku biorą udział w szkoleniach, które pozwalają nam podnosić jakość naszych usług i zadowolenie naszych Klientów.

NASZE PRODUKTY I USŁUGI
Jesteśmy autoryzowanym salonem pojazdów i urządzeń YAMAHA. Nasza siedziba YAMAHA WOJCIECHOWICZ znajduje się w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 35D. W naszej ofercie posiadamy motocykle Yamaha, skutery YAMAHA, ATV, skutery wodne motopompy, agregaty oraz inne produkty YAMAHA. Prowadzimy również autoryzowany serwis Yamaha, który dzięki zdobytemu doświadczeniu zyskał status autoryzowanego serwisu PREMIUM.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI YAMAHA OLSZTYN

  • Sprzedaż pojazdów marki Yamaha: motocykli i motorowerów, czterokołowców, skuterów śnieżnych, skuterów wodnych
  • Sprzedaż power products: agregatów prądotwórczych, odśnieżarek i motopomp
  • Sprzedaż oryginalnych części zamiennych YAMAHA
  • Sprzedaż markowej odzieży motocyklowej i akcesoriów YAMAHA oraz innych marek
  • Sprzedaż części i akcesoriów tuningowych
  • Serwis i naprawa pojazdów w tym usługi serwisowe z opcją DOOR-TO-DOOR
  • Tuning mechaniczny
  • Tuning elektroniczny
  • Tuning wizualny


NASZA MISJA
Misją, która przyświeca nam przy tworzeniu naszej firmy jest zapewnienie Klientowi profesjonalnej obsługi oraz jak najlepszego dostępu części YAMAHA i oryginalnych akcesoriów do pojazdów YAMAHA, w tym także bez konieczności przekraczania progu własnego mieszkania, firmy lub miejsca pracy. Owocem naszych działań w tym kierunku jest jeden z najprężniej działających sklepów online z asortymentem YAMAHA:

WWW.YAMA-SKLEP.PL 

Korzystając z naszego sklepu onlie uzyskujesz dostęp do wszystkich podzespołów, z których złożona jest Twoja maszyna. W Twoje ręce oddajemy intuicyjną wyszukiwarkę części Yamaha, bazującą na czytelnych schematach, dzięki czemu znalezienie poszukiwanej części zajmie dosłownie kilka minut. 

Zależy nam, aby nasi Klienci w łatwy i przyjemny sposób - bez tracenia czasu na dojazd - mogli zamówić oryginalne produkty Yamaha za pomocą komputera, tabletu bądź smartphona - gdziekolwiek są.
 

Zapraszamy!